Tema allmoge Fankki

Tema allmoge Fankki
Tema allmoge Fankki
Tema allmoge Fankki
Tema allmoge Fankki
Tema allmoge Fankki
Tema allmoge Fankki
Tema allmoge Fankki
Tema allmoge Fankki
Tema allmoge Fankki
Tema allmoge Fankki

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FANKKI, samekniv, signerad med monogram JF (även på det handsmidda bladet), skaft i renhorn, slida i graverat renhorn och läder, längd 17 cm

Smärre slitage.

411645

2016-10-20