Canapé

Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé
Canapé

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CANAPÈ. nyrokoko, 1800-talets slut, svarvarde ben, skulpterade handtag, längd 160 cm

Slitage, fläckar

411655

2016-10-08