Sigill och dräktspänne

Sigill och dräktspänne
Sigill och dräktspänne
Sigill och dräktspänne
Sigill och dräktspänne
Sigill och dräktspänne
Sigill och dräktspänne
Sigill och dräktspänne
Sigill och dräktspänne

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGILL, gulmetall med karneol utan gravyr, 1800-/1900-tal, ca 3 x 2,5 cm, DRÄKTSPÄNNE, låghaltigt silver och emalj, Orienten, 1900-tal, oidentifierad märkning, ca 13 x 5 cm

Smärre skador och avslag

411657

2016-10-15