Kabinettskåp

Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1700-tal, europeiskt lackarbete, bakom dörr 10 lådor, dekor föreställande kinesiska landskap, tuppar trnor, i rött svart och guld, beslag och nyckelskylt av mässing, höjd ca 160, 100x49 cm

Slitage och skador, senare undrede, nyckel saknas

411718

2016-10-08