Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, KOPPAR, FAT, 7 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i batavia, famille rose samt underglasyrblått, diameter ca 5-10 cm
Nagg, en kopp med lagning
411748
2016-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här