Greta Tzara Knutson blyerts

Greta Tzara Knutson blyerts
Greta Tzara Knutson blyerts

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRETA KNUTSON TZARA (1899-1983): Porträtt av Lili de Faramond, signerad och daterad GK -24, dedikation till Kurt (Jungstedt), blyerts, 50x32 cm

411751

2016-10-08