Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EGRON LUNDGREN (1815-1875): Indiska fiskare, intygad på baksidan av Karl Asplund, utförd 1858-1859, akvarell, 12x24 cm
PROVENIENS: Samling Sven Padock, Stockholm
411754
2016-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här