Egron Lundgren akvarell

Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EGRON LUNDGREN (1815-1875): Indiska fiskare, intygad på baksidan av Karl Asplund, utförd 1858-1859, akvarell, 12x24 cm
PROVENIENS: Samling Sven Padock, Stockholm

411754

2016-10-08