Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOKHYLLESEKTION, "String", design Nils Strinning, 1950-tal, bestående av 16 gavlar samt 34 hyllplan á 78 cm
Slitage
411760
2016-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här