Slava Klychnikoff oljemålning

Slava Klychnikoff oljemålning
Slava Klychnikoff oljemålning
Slava Klychnikoff oljemålning
Slava Klychnikoff oljemålning
Slava Klychnikoff oljemålning
Slava Klychnikoff oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Rosenbuskage, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 76x60 cm, oramad

411762

2016-10-08