Möbelgrupp

Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MÖBELGRUPP, bord samt tre stolar, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, bemålade, bordets höjd ca 75, diameter 120 cm, stolarnas sitthöjd 47 cm.

Kuntoraportti

Smärre slitage. Retuscher på bordsskivan.

411763

Päivämäärä:

2016-10-08