Möbelgrupp
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MÖBELGRUPP, bord samt tre stolar, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, bemålade, bordets höjd ca 75, diameter 120 cm, stolarnas sitthöjd 47 cm.
Kuntoraportti
Smärre slitage. Retuscher på bordsskivan.
411763
Päivämäärä:
2016-10-08