Kuverttallrikar Tailio Finland

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 11 st, Tailio design Finland, 1900-talets andra hälft, svarvat trä, diameter ca 29 cm

Slitage

411766

2016-10-08