Klaffbord 1800-tal

Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets slut, mahogny delvis i fanér, delvis svarvad benställning, 2 lådor samt 2 blindlådor, höjd 74 cm, 69x180 cm

Bruksslitage

411779

2016-10-08