Byrå med stenskiva gustaviansk stil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1800-talets slut, gustaviansk stil, fanerad iolika träslag med intarsia, 3-lådig, höjd 81, 80x49 cm, nyckel finns

Nyckel finns

411791

2016-10-08