Slagbord i furu 1700/1800

Slagbord i furu 1700/1800
Slagbord i furu 1700/1800
Slagbord i furu 1700/1800
Slagbord i furu 1700/1800
Slagbord i furu 1700/1800
Slagbord i furu 1700/1800
Slagbord i furu 1700/1800
Slagbord i furu 1700/1800

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1700/1800-tal, furu, genomgående låda, höjd ca 70,5, 117x96,5 cm

Slitage, avslag, fläckar

411813

2016-10-08