Serveringsskåp

Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSSKÅP, tidigt 1900-tal, med låda, skåpdel med luckor och ett hyllplan samt övre del med hyllor, bemålat trä, höjd ca 195, bredd 121, djup 49 cm

Lagning på bakstycket, bruks- och åldersrelaterat slitage

411822

2016-10-08