Torsten Renqvist etsning

Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Promenad med hund", signerad Torsten Renqvist, akvatintetsning, 19x25 cm

411823

2016-10-08