Golvalmpa 1900-talets mitt
2016-10-08
411835
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, pulverlackat stål, höjd 133 cm
Bruksslitage