Bordslampor Karlskrona lampfabrik

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, Karlskrona lampfabrik, fot i mässing, vita glaskupor, höjd 43, diameter 27 cm

Bruksslitage

411839

2016-10-09