Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, Karlskrona lampfabrik, fot i mässing, vita glaskupor, höjd 43, diameter 27 cm
Bruksslitage
411839
2016-10-09