Vas Argenta

Vas Argenta
Vas Argenta
Vas Argenta
Vas Argenta
Vas Argenta
Vas Argenta

Klubbat för:

650 SEK

1 200 SEK

VAS, Argenta, Kåge, osignerad, 1900-talets mitt, höjd 26 cm

Bruksslitage

411845

2016-10-09