Spegel 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, bronserad, fasettslipat glas, ca 100x45 cm

Smärre skador, spricka

411846

2016-10-09