Kossa oljemålning

Kossa oljemålning
Kossa oljemålning
Kossa oljemålning
Kossa oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kossa, monogramsignerad MTH, olja på duk, ca 22x19 cm

Uppfodrad på pannå

411852

2016-10-09