Vägglampor EWÅ

Vägglampor EWÅ
Vägglampor EWÅ
Vägglampor EWÅ
Vägglampor EWÅ
Vägglampor EWÅ
Vägglampor EWÅ
Vägglampor EWÅ
Vägglampor EWÅ

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1970/80-tal, EWÅ, Värnamo, mässing, vitlackerade, höjd och sänkbara, fästets höjd 38 cm

Bruksslitage

411865

2016-10-09