Albert Johansson målning

Albert Johansson målning
Albert Johansson målning
Albert Johansson målning
Albert Johansson målning
Albert Johansson målning
Albert Johansson målning

Klubbat för:

6 400 SEK

6 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), komposition, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, ca 38 x 48 cm

411873

2016-10-09