Matservis Normandy Johnson Bros

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSERVIS, 74 dlr, flintgods, Flow Blue, "Normandy", Johnson Bros, England, bestående av 24 mattallrikar, 23 förrättstallrik, 12 djupatallrikar, 12 assietter, 2 uppläggningsfat, skål

Slitage, enstaka mindre nagg kan förekomma

411891

2016-10-09