Matservis Normandy Johnson Bros
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, 74 dlr, flintgods, Flow Blue, "Normandy", Johnson Bros, England, bestående av 24 mattallrikar, 23 förrättstallrik, 12 djupatallrikar, 12 assietter, 2 uppläggningsfat, skål
Slitage, enstaka mindre nagg kan förekomma
411891
2016-10-09