Märklin lok och vagnar spår Ho
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1950-tal, bestående av ånglok RM 800, täckt godsvagn med bromshytt 316N, täckt godsvagn med slutbelysning 320S samt timmervagn 323
Obetydliga/smärre lackskador
411899
2016-10-09