Märklin lok och vagnar spår Ho

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1940-50-tal, bestående av ellok RSM 800, vagn "Fyffes" 382, godsvagn 381, godsvagn 310 samt grusvagn 367

Replika kartong till loket medföljer, smärre/obetydliga lackskador

411900

2016-10-09