Klubbat för:
3 400 SEK
3 500 SEK
KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, importstämplar, kannans höjd 25 cm, total vikt ca 1000 g
en bendekor saknas på kaffekannans handtag
411930
2016-10-09