Bägare silver Ryssland
2016-10-09
411933
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, 2 st, silver, Ryssland, 1800-tal, niellodekor, spår av invändig förgyllning, höjd 6 resp 7 cm, vikt 115 g
Smärre bucklor