Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, 2 st, silver, Ryssland, 1800-tal, niellodekor, spår av invändig förgyllning, höjd 6 resp 7 cm, vikt 115 g
Smärre bucklor
411933
2016-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här