Bägare silver Ryssland

Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland
Bägare silver Ryssland

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 2 st, silver, Ryssland, 1800-tal, niellodekor, spår av invändig förgyllning, höjd 6 resp 7 cm, vikt 115 g

Smärre bucklor

411933

2016-10-09