Väggtallrikar och sejdlar i mässing

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGTALLRIKAR, 1 par+1, SEJDLAR, 1 par, mässing, 1800-talets mitt, dekor med figurscener, diameter 43, 70x55, sejdlarnas höjd 21,5 cm

Skador och hål

411937

2016-10-09