Souvenir Stockholmsutställningen 1897
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOUVERNIER, 3 dlr, silver, från Stockholmsutställningen 1897, 2 st parfymflaskor med motiv av Oscar II, dosa med motiv av utställningspaviljongen, kontrollstämplade, höjd 2-8,5 cm
Smärre slitage
411951
2016-10-09