Souvenir Stockholmsutställningen 1897

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOUVERNIER, 3 dlr, silver, från Stockholmsutställningen 1897, 2 st parfymflaskor med motiv av Oscar II, dosa med motiv av utställningspaviljongen, kontrollstämplade, höjd 2-8,5 cm

Smärre slitage

411951

2016-10-09