Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, VAS, silver, 1900-tal, vas med graverad dekor, vasenshöjd ca 15,5 cm, vikt ca 710 g
Slitage, gåvogravyrer
411962
2016-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här