Fat och vas silver

Fat och vas silver
Fat och vas silver
Fat och vas silver
Fat och vas silver
Fat och vas silver
Fat och vas silver
Fat och vas silver
Fat och vas silver
Fat och vas silver
Fat och vas silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, VAS, silver, 1900-tal, vas med graverad dekor, vasenshöjd ca 15,5 cm, vikt ca 710 g

Slitage, gåvogravyrer

411962

2016-10-09