Alfred Hedlund oljemålning
2016-10-09
411967
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALFRED HEDLUND (1884-1930): Landskap med väderkvarnar, signerad och daterad Alfred Hedlund 1929, olja på duk, ca 35x49 cm