Ingvar Kamprad

Ingvar Kamprad
Ingvar Kamprad
Ingvar Kamprad
Ingvar Kamprad
Ingvar Kamprad
Ingvar Kamprad
Ingvar Kamprad
Ingvar Kamprad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALLAR, 1 par, rödlackerade, Ingvar Kamprad för Habitat, modellen formgiven 2004, höjd ca 35 cm

Slitage, repor

411972

2016-10-09