Helge Kemner Skåne

Helge Kemner Skåne
Helge Kemner Skåne
Helge Kemner Skåne
Helge Kemner Skåne

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HELGE KEMNER (1883-1934), Motiv från Skåne, signerad och daterad Helge Kemner 1928, olja på pannå, ca 28x28 cm

Sprickor i övre hörn

411978

2016-10-09