Amalia Lindegren

Amalia Lindegren
Amalia Lindegren
Amalia Lindegren
Amalia Lindegren

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AMALIA LINDEGREN (1814-1891): Studie av hand, olja på pannå, ca 26x29 cm

Slitage

411982

2016-10-09