Bord med schackrutig dekor
2016-10-09
411987
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1 par, 1800-talets slut, renässansstil, skivan med schackrutig dekor, höjd 70, 70x45 cm
Bruksliatge och repor, senare bemålning