Vas Upsala Ekeby

Vas Upsala Ekeby
Vas Upsala Ekeby
Vas Upsala Ekeby
Vas Upsala Ekeby
Vas Upsala Ekeby
Vas Upsala Ekeby

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, lergods, Upsala Ekeby, 1930/40-tal, grön glasyr, reliefdekor, höjd ca 26 cm

Ifyllda nagg

412009

2016-10-09