Geno Toys Volvo PV 444

Geno Toys Volvo PV 444
Geno Toys Volvo PV 444
Geno Toys Volvo PV 444
Geno Toys Volvo PV 444
Geno Toys Volvo PV 444
Geno Toys Volvo PV 444
Geno Toys Volvo PV 444
Geno Toys Volvo PV 444

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GENO TOYS VOLVO PV 444, 1950-tal, lackerad i svart, svarta gummidäck, fabriksförpackning

Kartongen med obetydligt slitage/skador

412039

2016-10-10