Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Upper Edge 140", New York 2010, signerad à tergo samt numrerad 2/3, fotografi, C-print, ca 65x139 cm
412056
2016-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här