"Slussen" C-print

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Upper Edge 140", New York 2010, signerad à tergo samt numrerad 2/3, fotografi, C-print, ca 65x139 cm

412056

2016-10-10