Sven Palmqvist Kraka

Sven Palmqvist Kraka
Sven Palmqvist Kraka
Sven Palmqvist Kraka
Sven Palmqvist Kraka
Sven Palmqvist Kraka
Sven Palmqvist Kraka
Sven Palmqvist Kraka
Sven Palmqvist Kraka

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN PALMQVIST, vas, Orrefors, Kraka, dekor av nätmönster i gult och blått med små luftbubblor, signerad Orrefors Pu 3364, höjd 25 cm

Mikronagg på bottenkant samt smärre märken

412075

2016-10-10