Stig Claesson färglitografi
2016-10-11
412101
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STIG CLAESSON (1908-2008), Katarina kyrka under renoveringen, signerad Stig Claesson, numrerad 128/150, färglitografi ca 40 x 57 cm