Stolar Vapensmeden

Stolar Vapensmeden
Stolar Vapensmeden
Stolar Vapensmeden
Stolar Vapensmeden
Stolar Vapensmeden
Stolar Vapensmeden
Stolar Vapensmeden
Stolar Vapensmeden
Stolar Vapensmeden
Stolar Vapensmeden
Stolar Vapensmeden
Stolar Vapensmeden

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, stolar, 4 st, "Vapensmeden", stämplade, bemålade, sitthöjd 46 cm

Skador, fläckad klädsel

412120

2016-10-11