Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, stolar, 4 st, "Vapensmeden", stämplade, bemålade, sitthöjd 46 cm
Skador, fläckad klädsel
412120
2016-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här