Byrå mahogny
2016-10-11
412125
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, mahogny, 1900-talets andra hälft, fem lådor med mässingsbeslag, höjd 104, 72x44 cm
Visst slitage