Kandelabrar 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, senempire, för 4 ljus, brons, förgyllda och patinerade, höjd ca 60 cm

412142

2016-10-11