Reinhold Ljunggren färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) Gamla Stan resp. ladugårdsmotiv, signerade och numrerade, färglitografier, ca 34x37 resp. 35x24 cm

412156

2016-10-11