Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2) Gamla Stan resp. ladugårdsmotiv, signerade och numrerade, färglitografier, ca 34x37 resp. 35x24 cm
412156
2016-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här