Firma Svenskt Tenn
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, serveringsvagn, mässing, 1950-tal, på gummiklädda mässingshjul, två löstagbara hyllplan/brickor, trähandtag, höjd 74, längd 93, bredd 42 cm
Bruksslitage, hjulaxeln utan avslut på ena sidan, däcket felvänt
412158
2016-10-11