Firma Svenskt Tenn

Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, serveringsvagn, mässing, 1950-tal, på gummiklädda mässingshjul, två löstagbara hyllplan/brickor, trähandtag, höjd 74, längd 93, bredd 42 cm

Bruksslitage, hjulaxeln utan avslut på ena sidan, däcket felvänt

412158

2016-10-11