Skulptur 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, patinerad brons, jägare med rovfågel, sockel i sten, höjd ca 69 , längd 72 cm

Zustandsbeschreibung

Sockel med smärre nagg

412159

2016-10-11