Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, patinerad brons, jägare med rovfågel, sockel i sten, höjd ca 69 , längd 72 cm
Zustandsbeschreibung
Sockel med smärre nagg
412159
2016-10-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner