Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, 1800-talets andra hälft, brons, patinerade, delvis förgyllda, höjd ca 18, djup 18 cm
Borrade
412172
2016-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här